Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init.php on line 50

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58
Půjčka pro začínající podnikatele

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Pôžičky Hypotéky Úvery


Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

 

 Spolupracujeme:
 

Graf česká koruna k americkému dolaru a euru

 

Půjčka pro začínající podnikatele pomůže zrealizovat velkolepou myšlenku

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že byste se vrhli do podnikání a máte i výbornou inovativní myšlenku, pak jistě budete řešit problém s financemi. Kde vzít dostatek peněz do počátečního rozpočtu, abyste mohli rozjet vlastní podnikání?

 

Nebo jste již podnikání založili, ale potřebujete další finance pro lepší rozjezd firmy?

 

V článku naleznete:

 

Půjčka pro začínající podnikatele je vynikající volbou při řešení podobného problému s finančními zdroji.

 

Co představuje půjčka a komu je určena?

 

Půjčka je vhodnou alternativou pro začínající podnikatele, tedy fyzické osoby (OSVČ – osoby samostatně výdělečně činné), právnické osoby (s.r.o. – společnost s ručením omezením, a.s. – akciová společnost) a malé firmy, které již zahájili svou podnikatelskou činnost.

 

Po založení firmy se pak v mnoha případech stává, že si podnikatel špatně stanovil počáteční rozpočet a náklady jsou stále vyšší než ty předpokládané. Následně pak potřebují nakoupit stroj, aby mohli začít vyrábět, ale již nemají z čeho čerpat.

 

Proto je vhodné využít nabídky půjčky a vyřešit tak problém nejen se špatně zvoleným počátečným rozpočtem.

Využijte naší poradkyni:

 

Porovnávač půjček

 

Kdo poskytuje půjčky pro podnikatele?

 

podnikatelBankovní i nebankovní společnosti poskytují půjčky pro začínající podnikatele. V současné době je již široký výběr, proto je vhodné si pečlivě vybírat danou společnost, která vám má poskytnout potřebné peníze.

 

Nejenže můžete tak ušetřit na výsledné úrokové sazbě, ale také si zajistit vyšší částku, jelikož některé společnosti nabízí desítky tisíc, přičemž ostatní pomáhají až několika milióny korun.

 

V tomto případě očekávejte, že budete za půjčku muset ručit majetkem, nebo podílem v podniku a zároveň po vás společnost bude chtít podnikatelský záměr s dodaným plánem. Tím se vyhýbá možnému riziku, ten je pak spojen s nesplácením úvěru. Výsledná zapůjčená částka při využití půjčky se stanovuje dle bonity žadatele.

 

Například Česká spořitelna nabízí až 5 miliónů korun u půjčky pro začínající podnikatele při využití produktu Úvěr 5 Plus. Je potřeba doložit 5 dokladů, ale žádost bude vyřízená již do 5 dnů. Navíc může podnikatel odložit splácení až o 5 měsíců, mezi tím se soustředit na dosažení zisku, a poté teprve splácet úvěr od České spořitelny. Jedná se však o účelovou půjčku, konkrétně provozní úvěr. Lze tak vyřešit problém s nákupem zásob, uhrazením mezd nebo zaplacením faktur za pohledávky.

 

Jaké metody půjčka nabízí?

 

Začínající podnikatel má opravdu široké spektrum, ze kterého může vybírat půjčku pro své podnikání. Bankovní i nebankovní společnosti své produkty (typy půjček) individuálně přizpůsobují klientům, ti mají tedy stále lepší podmínky pro začátek podnikání.

 

Mezi půjčky pro podnikatele patří tradiční kontokorentní úvěr, nebo kreditní karta s úvěrovým limitem. Dalším způsobem je revolvingový úvěr, který slouží k financování provozních potřeb. Poskytují se zde peníze formou měsíčního limitu.

 

Půjčky jsou rozšířeny o účelový úvěr, který bývá většinou poskytován na investiční činnost podniku. Je možné využít i podpory od Evropské Unie, nebo zažádat Českomoravskou záruční a rozvojovou banku o záruku. Ta se tak zaručí za klienta, že daný úvěr splatí.

 

Půjčka pro začínající podnikatele je opravdu velmi rozšířená. Pečlivě zvažte nejen společnost, ale i produkt a případně účel takového úvěru. Při neúčelové půjčce většinou zaplatíte vyšší úroky, než při využití účelového úvěru například pro investiční nebo provozní činnost podniku. Věnujte tomu dostatek času a nechte si poradit od kompetentních poradenských osob jednotlivých společností, nebo od nezávislých finančních poradců.

 

Výsledné nabídky pak zanalyzujte, protože vámi investovaný čas do hledání správné půjčky se vám může vrátit v podobě mnoha desítek tisíc ušetřených korun.

 

Půjčka se pyšní těmito výhodami:

 

  • Půjčení až několika miliónů korun
  • Většinou bezúčelná půjčka (lze použít na cokoliv)
  • Není potřeba dokládat podnikatelský plán
  • Slouží pro začínající podnikatele (fyzické i právnické osoby) a pro další rozvoj již založených podniků

 

Při využití půjčky je třeba počítat s nevýhodami:

 

  • Částka poskytována dle bonity žadatele
  • Při poskytnutí vyšší částky je třeba ručit majetkem
  • Neúčelové úvěry jsou spojeny s vyšší úrokovou sazbou

 

Online žádost o půjčku:

 

 

Ferratum Bank

 

 

 <<  Půjčka pro studenty                                Půjčka pro podnikatele  >>