Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init.php on line 50

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58
Půjčka pro podnikatele

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Pôžičky Hypotéky Úvery


Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

 

 Spolupracujeme:
 

Graf česká koruna k americkému dolaru a euru

 

Půjčky pro podnikatele zabezpečí chod podniku

Financování podniku ať již zaběhlého nebo začínajícího je poměrně náročnou činností. I sebelepší společnost se může dostat do problémů a nacházet tak pomoci od bankovní, či nebankovní společnosti, od které si pak půjčí i stovky miliónů korun. Půjčka pro podnikatele bývá jedinou možností, jak zachránit svůj podnik od krachu.

 

Jaké půjčky pro podnikatele se v dnešní době vlastně nabízejí?

Půjčky pro podnikatele nabízí hned několik různých typů. Každá bankovní společnost si své produkty individuálně mění, aby tak lépe pokryla poptávku svých klientů a v druhé řadě pak získala novou klientelu.

 

Půjčka pro podnikatele ve formě kontokorentu bývá již tradičním způsobem podnikatelů, kteří tak obohacují svůj finanční rozpočet. Kontokorent je veden bankou na běžném účtu a může být zřízen kdykoliv.

 

Bývá i určitou prevencí proti problémům se splácením pohledávek, jelikož může být půjčka pro podnikatele jako kontokorentu využívána kdykoliv. Při zřízení má podnikatel jasně danou maximální výši, po kterou si může půjčit.

 

Mezi další typy půjčky pro podnikatele řadíme provozní úvěr. Charakterizuje se jako termínovaný účelový úvěr, u kterého se při zřízení přesně stanovuje celková výše a termíny splátek.

 

Dále lze uvažovat o kreditní kartě, která má velmi podobný účel jako kontokorent. U obou typů se jedná o neúčelovou půjčku, v případě provozního úvěru financujete nákup zásob, uhradíte potřebné faktury nebo mzdy zaměstnancům.

Využijte naší poradkyni:

 

Porovnávač půjček

 

Musíme také zmínit investiční úvěr, který může podnikatel využít k zvýšení produktivity výroby, ať už nákupem technologicky-vyspělejšího stroje nebo skladu zásob pro uskladnění již vyrobených produktů.

 

Splácení úvěrů je samozřejmě individuální a záleží na výši zapůjčené částky u půjčky pro podnikatele.  Může se jednat o krátkodobý (splatnost do 1 roku), střednědobý (splatnost v rozmezí 3-5 let) nebo dlouhodobý úvěr (splatnost delší než 5 let).

 

Lze samozřejmě využít i leasingu, kde však budete vlastnit zakoupenou věc až po splacení poslední splátky. Leasing je půjčka pro podnikatele, která se využívá při nákupu automobilů.

 

Jak vysokou částku půjčky pro podnikatele nabízejí?

 

Částka se pohybuje od několika desítek tisíc až po stovky miliónů korun. Záleží na tom, jaký účel má daná půjčka pro podnikatele mít, dále pak typ společnosti a produktu, který nabízí. Je vhodné si před zřízením půjčky pro podnikatele nejprve důkladně odpovědět na základní otázky:

 

 • Na co bude půjčka použita?
 • Jaká je její předpokládaná výše?
 • Bude se jednat o účelovou nebo neúčelovou půjčku
 • Kdy bude možnost konečnou výši půjčky pro podnikatele splatit?

Samozřejmostí pak je, že se úroková sazba při zvolené formě půjčky pro podnikatele a typem společností mění. Rozdíl může ve výsledku ušetřit až milióny korun. Při výběru buďte důkladní a trpěliví.

 

Půjčky pro podnikatele lákají těmito výhodami:

 

 • Vysoká maximální výše půjčky
 • Široký výběr produktů
 • Několik typů splatností
 • Snadné zajištění chodu podniku i při financování vysokou částkou

 

Mezi nevýhody půjčky pro podnikatele patří:

 

 • Zajištění půjčky pomocí nemovitosti
 • Potřeba doložení několika dokladů (příjmy, ekonomická historie, potvrzení o bezdlužnosti apod.)
 • Někdy je půjčka limitována věkem žadatele (například je nabízena od 30 let)

 

Online žádost o půjčku:

 

 

Ferratum Bank

 

 

 <<  Půjčka pro začínající podnikatele                       Půjčka pro nezaměstnané  >>