Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init.php on line 50

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58
Půjčka pro nezaměstnané

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Pôžičky Hypotéky Úvery


Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

 

 Spolupracujeme:
 

Graf česká koruna k americkému dolaru a euru

 

Půjčky pro nezaměstnané nabízí peníze snadno a bez doložení příjmů

V dnešní době je stále obtížnější si nalézt stálé zaměstnání, nebo si to stávající udržet. Účty však musí platit každý z nás a většinou jde o nemalé částky. To nemluvím pouze o nájemném, ale i výživném nebo o ošacení.

 

Pokud jste navíc rodiči, taková školka nebo škola vydá z rozpočtu dalších několik tisíc na školní potřeby. Jak s tímto problémem bojovat? Odpovědí pro vás jsou půjčky pro nezaměstnané ihned.

 

Co si představit pod půjčkou pro nezaměstnané?

V prvé řadě se jedná o půjčky, které jsou cílené právě pro nezaměstnané obyvatele. Dříve si mohli o takové finanční pomoci nechat pouze zdát, ale nyní si již mohou zažádat o navýšení rodinného rozpočtu pomocí této půjčky.

 

Vzniklo totiž hned několik společností, které nabízí tento typ úvěru. V druhé řadě je nutno dodat, že vyřízení probíhá online přes internet a navíc bez ručitele. Mezi tyto společnosti se řadí například i Provident, která poskytuje půjčky pro nezaměstnané ihned a nenahlíží přitom do registru dlužníků, proto bývá vyřízení velice rychlé a to i bez dokládání příjmů.

 

Nebankovním společnostem je totiž jasné, že klient nemůže doložit příjem, když žádný v době žádosti nemá.

Využijte naší poradkyni:

 

Porovnávač půjček

 

Pro koho je půjčka nabízena?

 

Půjčka pro nezaměstnané je tak jednoduchou a rychlou volbou při potřebě navýšení finančního rozpočtu domácnosti. Půjčka není přizpůsobena pouze pro nezaměstnané, ale mohou ji využít i senioři nebo matky na mateřské dovolené. I jim je daná půjčka poskytována.

 

Pokud se rozhodnete půjčky využít, pak jistě tento úvěr hledejte u nebankovních společností. Banky totiž vyžadují dokládání příjmu. U nich můžete využít pouze kontokorentní účet, kdy klient má povoleno od banky jít do určité výše debetní oblasti na svém běžném účtu.

 

Jakým způsobem získám peníze z půjčky?

 

Půjčka je během několik málo minut vyřízená. Nějaké společnosti s vyřízením trochu tápou, proto je potřeba mít až 24 hodinovou trpělivost. Poté pak nebankovní společnosti posílají peníze na váš bankovní účet. Peníze z půjčky bývají připsány na účtu během 30 minut.

 

Někteří klienti však mají problém i s bankovním účtem, který může být v závislosti s exekucí odstaven. V tomto případě nabízejí nebankovní společnosti zaslání peněz pomocí složenky. Půjčka pro nezaměstnané ihned vám tak dorazí přímo domů do vašich rukou.

 

Jakou výši úroků nese tato půjčka?

 

Hlavní nevýhodou využití úvěru od nebankovních společností je vysoká úroková sazba, kterou si účtují za půjčky pro nezaměstnané ihned. Ta bývá v rozmezí 8-10% za měsíc. Ano, čtete správně. Půjčka nese velmi vysokou měsíční úrokovou sazbu, proto si dávejte pozor na to, jaká výše je uváděna a zároveň na její typ.

 

Roční sazba se uvádí jako p.a., přičemž měsíční je p.m. Některé společnosti navíc na svých oficiálních stránkách úrokovou sazbu vůbec neuvádějí. Ta je zmiňována až při vyřizování žádosti u půjčky.

 

Pečlivě zvažte takový způsob financování vašich účtů a hlavně důkladně prověřte nejen nebankovní společnosti, ale také podmínky a možnosti půjčky pro nezaměstnané ihned.

 

Mezi výhody půjčky pro nezaměstnané patří:

 

  • Rychlé a snadné vyřízení
  • Přizpůsobena pro nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, seniory
  • Peníze na ruku, nebo na bankovní účet během krátké doby
  • Není potřeba dokládat příjem
  • Vysoká částka k zapůjčení

 

Půjčka pro nezaměstnané obnáší tyto nevýhody:

 

  • Vysoká úroková měsíční sazba
  • Možné podvody od nebankovních společností

 

Online žádost o půjčku:

 

 

Ferratum Bank

 

 

 <<  Půjčka pro podnikatele                                Nebankovní půjčky na směnku  >>