Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init.php on line 50

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58
Půjčka na bydlení

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Pôžičky Hypotéky Úvery


Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

 

 Spolupracujeme:
 

Graf česká koruna k americkému dolaru a euru

 

Půjčky na bydlení

Málokdo má možnost hned od studentských let bydlet ve vlastním. Pokud patříte k těm málo šťastlivcům, kteří nemusejí řešit starosti ohledně půjčky na bydlení, pak jste ve výborné situaci.

 

Pravděpodobně však čtete tento článek z důvodu, že vaším aktuálním problémem je právě nedostatek financí, který by vám umožnil zaopatřit si vlastní zázemí a osamostatnit se tak nejen v době studií, ale i pro budoucnost.

 

Právě pro vás tu je ovšem možnost, se kterou přicházejí banky, bankovní i nebankovní společnosti. Tím řešením je půjčka na bydlení.

 

O ní jste již jistě slyšeli, ale přesto – málokdo se o půjčky na bydlení zajímá ve svém volném čase, proto se hodí vědět o půjčkách co nejvíc, pro případ, až ji budete potřebovat i vy.

 

Bohužel není jednoduché se v této problematice obratně pohybovat a stejně jako v jiných odvětvích i zde panuje spousta polopravd a mýtů.

 

Mezi bankovní produkty nesoucí obecný název půjčka na bydlení se počítá velké množství různých druhů těchto půjček: nejtypičtější je pochopitelně hypotéka a stavební.

 

Půjčku lze použít na celou škálu projektů, které se týkají nemovitostí a obecně bydlení. Tedy stavbu, nákup nebo rekonstrukci nemovitosti.

Využijte naší poradkyni:

 

Porovnávač půjček

 

Půjčka na bydlení může být i jednoduchá nebankovní půjčka, kterou si sjednáte přes internet. Ta vám však většinou neumožní půjčit se příliš vysokou částku, ovšem mnohdy slevuje na různých poplatcích a nabízí jiné výhody.

 

Hypotéka neboli půjčka na bydlení je pochopitelně možná pro všechny, ovšem vzhledem k delší době splácení (většinou kolem 20 let) se zpravidla poskytuje spíše mladším lidem. Například u manželských párů je možné ji uzavřít pro oba (společná půjčka na bydlení).

 

Dnes navíc půjčku na bydlení v České republice poskytuje i stát - státní půjčky na bydlení.  Jsou levnější a dávají prostor mladým, kteří si teprve organizují svůj život (někdy bývá tato hypotéka označována jako novomanželská půjčka).

 

Pokud si nejste jistí, jakou půjčku neboli hypotéku zvolit, můžete využít nabídky internetových srovnávačů, které vám pochopitelně zdarma poskytnou možnost vybrat si optimální řešení pro vaši aktuální životní situaci.

 

Výhody půjčky na bydlení:

 

  • Nemusíte dokazovat své příjmy, finanční historii apod.
  • Po celou dobu splácení zůstáváte majitelem nemovitosti a ručíte pouze zástavou.
  • Žadatel o půjčku na bydlení nemusí být majitelem konkrétní nemovitosti.
  • Součástí půjčky na bydlení je i prohlídka nemovitosti.
  • O půjčku můžou požádat manželé společně.
  • Státní fond rozvoje bydlení nabízí různé možnosti pomoci.


Nevýhody půjčky na bydlení:

 

  • Nejrůznější poplatky: za poskytnutí účtu, za pojištění nemovitosti, poplatek za poskytnutí úvěru, odhad ceny, vedení úvěru a další.
  • Dlouhá doba splácení – v řádu desítek let – proto není vhodná pro starší osoby.

 


Online porovnávač půjček:

 

 <<  Půjčka na rekonstrukci                                Půjčka na družstevní byt  >>