Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init.php on line 50

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/inc/init_prefer.php on line 3

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 58
Půjčky pro studenty

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 165

Pôžičky Hypotéky Úvery


Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 176

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 204

Deprecated: Function mysql_db_query() is deprecated in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

Deprecated: mysql_db_query(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/ux006300/_sub/expertnapujcky/index.php on line 257

 

 Spolupracujeme:
 

Graf česká koruna k americkému dolaru a euru

 

Půjčka pro studenty = jednoduché financování studentského života

 

Půjčka pro studenty je dalším možným typem pro navýšení finančního rozpočtu pro danou cílovou skupinu. Finanční instituce berou v úvahu, že studium na vysokých školách není levnou záležitostí a student je nucen financovat nemalé peníze, aby se na konci studia mohl těšit z obdrženého vysokoškolského titulu.

 

Samozřejmě lze využít brigád, nebo prací na zkrácený úvazek, ale některé vysoké školy mají tak náročný studijní program, že studenti nemají dostatek času na přivýdělek, aby tím nemuseli zanedbávat svůj osobní život.

 

K tomu jsou určeny půjčky pro studenty, které pomáhají studentům vyrovnat se s finančními obtížemi za studijní materiál, cestovné, stravu, ubytování, případně i za školné za daný semestr.

 

V některých rodinách není dostatek finančních prostředků pro zaplacení celkového součtu těchto potřebných položek, proto bývá studentům nabízena půjčka pro studenty, která je nabízena bez ručitele.

 

Takové poskytují většinou nebankovních společnosti, ale není to pravidlem, a jelikož jim hrozí vyšší riziko nesplacení, nabízejí půjčky pro studenty s vyšším úrokem, aby tím pokryly hrozící riziko.

Využijte naší poradkyni:
 
Porovnávač půjček

 

Komu je půjčka určena?

Půjčky pro studenty jsou poskytovány studentům, kteří jsou ve věku 18-26 let, někdy je možné využívat takového úvěru až do naplnění 30 roků. Není potřeba mít stálý příjem ze zaměstnání a student si nemusí dělat vrásky ani se splácením, které jednoduše odloží po ukončení studia. Půjčky pro studenty jsou vhodně situovány tak, aby maximálně vyšly vstříc studentským potřebám.

 

Půjčka pro studenty formou kontokorentu

Nejrychlejším způsobem, jak využít půjčku pro studenty u banky, je pak kontokorent. Jedná se o běžný účet, u kterého může student čerpat do minusové oblasti v určité výši, která bývá v rozmezí 20-25 tisíc korun (ČS, nebo KB). Kontokorent má splatnost po 1 roce a jeho čerpání je možné provádět několikrát. Součástí je však vysoká úroková sazba, která se pak pohybuje od 16% až do 19%.

 

Bankovní půjčky pro studenty jsou i neúčelové

půjčka, studentVěděli jste, že si studenti mohou půjčit nemalou částku i bezúčelně?

 

Banky totiž nabízí hotovostní úvěr, který v případě České spořitelny je poskytnut s minimální hodnotou 30 tisíc korun, ale navýšen až na 100 tisíc bez podání účelu a nutnosti ručitelského závazku zároveň.

 

Student prezenčního studia si však může pomocí půjčky pro studenty půjčit až 300 tisíc a při studiu využít nižších splátek. Navíc je úroková sazba zvýhodněná na 8% v rozmezí splatnosti 1 roku až 10 let.

 

Komerční banka oproti tomu nabízí půjčky pro studenty se stejnou úrokovou sazbou, ale rozdílem je, že se výše celkové půjčené částky pohybuje v rozmezí 20 tisíc až 600 tisíc korun. Maximální výše je tedy dvojnásobná oproti nabízenému spotřebitelskému úvěru od České spořitelny.

 

Splácení je možné i při studiu odložit. Listinu pak splácet až po obdržení vysokoškolského titulu. V tomto případě se načítají pouze úroky za dané období, kdy bylo splácení odložené.

 

Půjčka nese tyto výhody:

 

  • K dispozici nejen pro vysokoškoláky, ale i studenty středních škol
  • Možnost odložení splácení až po skončení studia
  • Bez poplatku za zřízení
  • Poskytnutí po předložení potvrzení o studiu
  • Dlouhodobé splácení
  • Vysoká částka půjčených financí bezúčelně – až 300 tisíc korun
  • Maximální výše 600 tisíc korun
  • Není potřeba vlastních příjmů

 

Součástí půjčky jsou pak tyto nevýhody:

 

  • Vysoké úroky
  • Načítání úroků v období odkladu splácení jistiny

 

Online žádost o půjčku:

 

 

Ferratum Bank

 

 

 <<  Půjčka pro důchodce                                Půjčka pro začínající podnikatele  >>